1. Предзамовлення на фрукти бажано робити як мінімум за 2 дні + 1-2 дні доставка. Замовлення на відправку в той же день приймаємо до 12-00, за умови що ви сплатили це замовлення до 14-00.
Мінімальна сума замовлення на категорію "Екзотичні фрукти" - 450грн, "Екзотичні ласощі" - 250 грн.

2. Фрукти дуже непростий товар, який не росте в Україні та бувають ситуації, що постачання затримуються в дорозі чи на митниці, тому у разі відсутності фрукта на складі менеджер напише про можливість заміни на фрукт з наявності. Дуже просимо ставитись до цього з розумінням!

3. Екзотичні фрукти упаковуються в подарункову коробочку з вибором варіанта наклейки, а товари з інших категорій упаковуються в коробочки Нової Пошти.

4 Скасувати оплачене замовлення можна за 24 години до відправки, дату відправки менеджер пише після прийому оплати замовлення. Якщо замовлення надіслано, то оплата замовлення не повертається.

5. Відправки з понеділка по п'ятницю о 15:30! Перед вихідними потрібно обов'язково забрати посилку, оскільки на Новій пошті немає умов для зберігання фруктів ;температурний режим не підходить! 

6. Ми не несемо відповідальності за зіпсовані фрукти, якщо Ви не забрали коробочку в день доставки на ваше відділення Нової пошти! Номер накладної відправляємо одразу після відправки, дата доставки там вказана та завжди точна! Якщо ви оформили переадресацію без нашого відома та за своїм бажанням, то ми не несемо відповідальності за подальшу доставку та якість фруктів.
⚠Просимо обов'язково перевіряти свої дані в накладній!

7. Деякі фрукти неможливо перевірити, чи хороші вони, не розрізавши їх. Ми дбаємо про Вас, тому повернемо за фрукт гроші (суму повернення по кожному випадку розглядаємо індивідуально), якщо Ви випадково отримаєте його в невідповідному стані. Для цього напишіть нам і зробіть фото зіпсованого фруктика (День доставки посилки на відділення замовника, див. п. 6)

 

8. Якщо Ви вперше замовляєте екзотичні фрукти, то перед тим як панікувати, відкрийте наш профіль і почитайте про кожен фрукт, його смаки і зовнішній вигляд!! Смак незнайомий і незвичайний, але це не означає, що фрукти зіпсовані!

9. Рекомендуємо вживати всі фрукти протягом 2х днів і зберігати їх в холодильнику, тому що 99% товару отримуємо максимально стиглим .

10. Черімойя, саподілла і папайя часто приїжджають трошки тверденькі і їм необхідно 1-2 дні полежати в теплі перед вживанням. (Якщо ви отримали ці фрукти м'якими, вони готові до вживання)